Vtipy :-)

31. března 2007 v 19:54 | Makynka |  Vtipy
Komisař se ptá blondýnky: "Popište nám, prosím, funkci motoru!" "A mohu vlastními slovy?" "Jistě." "Brrrrrm, brrrrrr, héééééén, héééén!"
Hurvínku, přiznej se kdo rozbil to okno!" "Mánička protože mi uhnula!!"
Jede pohřební vůz velkou rychlostí kolem kasáren. V zatáčce z něj vypadne rakev. Mrtvola se vymrští na plot. Vyletí strážný a vystřílí do ní plný zásobník. Sanitka odveze střeleného do nemocnice. Za dvě hodiny vyjde z operačního sálu doktor, utře si orosené čelo a povídá: "Safra, byla to fuška, ale bude žít!"
Bývalá prezident Reagan zemře a jde do nebe. Svatý Petr ho vítá: "Vaše jméno, prosím?" "Ronald Reagan." "Máte nějaký důkaz?" "Jak to myslíte?" ptá se Reagan. "Například," vzpomíná Svatý Petr, "když přišel Mozart, dali jsme mu piano a za deset minut měl napsaný koncert. Nebo když přišel Picasso, dostal barvy a štětec a namaloval krásný obraz."Reagan se podívá na Svatého Petra: "Mozart a Picasso? Ty neznám." "V pořádku, jste pan Reagan, běžte dovnitř
Přijde do cely pro tři nový trestanec. Za nějakou dobu říká dříve příchozí nověpříchozímu: "Jak jsi se sem dostal?" "Ale, nadával jsem na Slánského!" "To je teda legrační, protože, já jsem tu proto, že jsem ho chválil." "Třetí se připojí a říká: "Nic si z toho nedělejte, já jsem Slánský!"
Novomanželka se ráno po svatební noci ptá muže: "Miláčku, chceš kávu do postele?" "Drahá," usměje se zamilovaně manžel, "raději bych do hrníčku."
"Nechcete si sednout dědo?" "Milý chlapče, jen seď, já příští stanici vystupuji." "Jenom si dědo sedněte, tady nejste ve vlaku, ale v parku."
Na ulici se potkají dvě kamarádky. "No ahoj, co děláš?" "Průvodce cizincům." "Cože, ty ovládáš cizí řeči?" "Ne, ale když přijede do Prahy nějaký cizinec, všechno mu ukážu!"
Sedí dvě krávy na kytce a pletou kakao. Letí kolem nich slon a ptá se: "Kolik je hodin?" "Čtvrt na jaro," na to krávy. Slon: "To nevadí já mám stejně malý boty."
Pepíček přijde domů a říká mamince. "Mami, mami my jsme si říkali s paní učitelkou, jak se dělají děti!" A maminka říká: "Vážně, a co vám paní učitelka řekla?" "No víš mami, že ty děti přinese čáp, no." Maminka: "Jo, jo" "A mami, co dělá ten čáp až ty děti donese?" ptá se Pepíček. Maminka říká: "To víš, otočí se na druhý bok a spí dál."
Jde kohout kolem pojízdné prodejny grilovaných kuřat a povídá: "To je samý kolotoč, samý solárko a opravit kurník to né!"
Víte proč Somálce pochovávají hromadně? Protože jeden by v krabičce od sirek moc chrastil.
Jde četa policistů po Václaváku a každý si nese ešus. Kolemjdoucí se ptá velitele: "Kam jdete s ešusy?" "Do Národního Divadla, dnes dávají Smetanu!"
Přijde Číňan do bufetu a řekne: "Cim cam tim tam pepsikoly" Prodavač se ptá: "Dvě deci čeho? Já jsem Vám nerozuměl."
"Pane doktore, když zdvihnu levou ruku a současně koušu do alobalu, cítím v zádech mravenčení. Čím to může být?" "Nejspíš tím, že máte moc volného času
Miminka si povídají: "A ty jsi co, děvčátko, nebo chlapeček?" "Nevím, podívám se." Nadzdvihne pokrývku a říká: "Já jsem chlapeček." "A podle čeho to poznáš?" "Mám modré dupačky!"
Povídají si dva šneci: "Tak si představ, to byla rychlost. Tak jsem si to jel, tráva kolem mě jen svištěla, když vtom mi do cesty vyrostla houba!"
Vedoucí se nazlobeně ptá: "Kdo to tam tak strašně křičí?" "To je pan Vitásek, on volá do Londýna." "A proč nepoužije telefon?"
Výpravčí dal znamení a vlak se rozjel. V tom okamžiku vběhnou na peron tři muži. První naskočí, pomůže i druhému, ale třetí už to nestihne. Podívá se za odjíždějícím vlakem a rozesměje se. "Co je vám k smíchu?" ptá se výpravčí. "No, mě ujel vlak, ale tamti dva mě přišli jen vyprovodit."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama